easyreklama.sk

Zaregistrujte sa a získajte darček!

Otlačkov s jedným atramentovým vankúšikom
0 +

Vaša identita, váš odtlačok!

Oživte papier s našími jedinečnými pečiatkami

Výhody pečiatky MODICO:

Certifikovaný atrament pre overenie pravosti dokumentov 🖊

S pečiatkovacou farbou modico® môžete verifikovať svoje dokumenty podľa DIN ISO 14145–2. (notárske úrady, diplomy a iné dôležité tlačivá). Jedná sa o olejový pigmentový atrament, ktorý se veľmi rýchlo vsakuje do podkladového materiálu, čím sa stáva okamžite oteru vzdorný. Modico® ponúka širokú škálu farebných odtieňov atramentov – čierny, modrý, červený, zelený, fialový a UV (tzv. neviditeľný atrament).

  • Odolný voči slnečnému žiareniu (nebledne)
  • Nezmazateľný
  • Vodeodolný
  • Odolný voči pôsobeniu chemikálií (etanolu, čpavku, kyseline soľnej)
  • 7-ročná záruka proti zaschnutiu atramentu

PEČIATKOVACIA FARBA TAKMER NA VŠETKO.

Predmety, ktoré chcete opečiatkovať, majú veľmi často rozdielnu povrchovú štruktúru, čo mnohým pečiatkovacím farbám robí značné problémy. Istotne ste sa stretli s problémom, kedy ste bežnou kancelárskou pečiatkou potlačili fotografiu a odtlačok sa rozmazal alebo sa dal ľahko zotrieť. Spoločnosť Modico našla riešenie pre vás – pečiatky a atrament na mieru pre náročných zákazníkov a špeciálne požiadavky (potlač neporéznych materiálov, textilu atď.)

Kancelársky pečiatkovací atrament

Pečiatkovací kancelársky atrament modico® je určený na bežné použitie. Je na olejovej báze a veľmi rýchlo sa vsakuje do podkladového materiálu, čím sa stáva okamžite oteru vzdorný. modico® ponúka širokú škálu farebných odtieňov atramentov – čierny, modrý, červený, zelený, fialový a UV (tzv. neviditeľný atrament). Značkové atramenty modico® sú používané do všetkých sérií modico® M-, P-, D- a S- a sú certifikované podľa DIN ISO 14145–2 ako nezmazateľné pre pravosť označených dokumentov. Tento atrament spĺňa všetky zákonné normy dané pre notársky úrad a verifikáciu dokumentov.

Materiály k potlači Farebný papier, polokartón, kartón, katalógy, samolepiace štítky, papier s väčšou gramážou, papierové krabice, recyklovaný papier…

Příklady užití Dokumentace v knihovnách, obálky, dokumenty, jízdenky, etikety (nelakované), formuláře, zadní strana fotografií, prospekty, listiny (verifikace), označení uměleckých děl (sběratelství), archivace.

Atrament pre potlač textilu

Textil farba modico® byla speciálně vyvinuta pre označovánie textilií a zanechává nevypratelnú potlač na väčšine tkaných materiálov. Orazítkované materiály môžu byť prané mezi 50 – 60 stupňov v závislosti na druhu, bez toho aby potlač zmizla. Pečiatková farba je dostupná v týchto odtieňoch: čierná, modrá, zelená a oranžová.

Materiály na potlač Obleky, lyko, bavlna, celulóza, filc, ľanové vlákna, ľanové povrchy, juta, umelé vlákno, umelá koža, ľan, prírodné vlákna, konské vlásie, plachtovina, hodváb, vlna

Príklady použitia Gastronómia, hotelníctvo (posteľné prádlo, obrusy), pracovné odevy, rukavice, uteráky, detské oblečenie, uniformy, zdravotníctvo a sociálne služby, wellness.

Potlač neporéznych materiálov

Rýchloschnúca farba modico® (modico schnelltrocknende Stempelfarbe) Rýchloschnúca farba modico® AS (all surface) bola vyvinutá špeciálne pre potlač neporéznych materiálov, u ktorých je rýchle zasychanie a dobrá priľnavosť podmienkou. Pečiatkovacia farba AS je dostupná v čiernom odtieni a používa sa v Modico A-sérii.

Materiály k potlači Hliník, betón, plech, olovo, bronz, celofán, celluloid, chróm, železo, smalt, eternity, film, dlaždice, fólie (PE, PP), kriedový papier, sklo, guma, HDPE, drevo, kartóny, keramika, korok, nylon, meď, koža, mramor, kovy, plast, plexisklo, PVC, porcelán, PU, pena, zrkadlo, oceľ, kameň, styropor.

Príklady použitia Legitimáice, nosiče dát, označovanie firemného mobiliára, dózy, etikety, fotografie, kriedové a lakované papiere, vodiace dosky, rúry.

🌲 Ochrana životného prostredia 🌲

Zodpovedný prístup k životnému prostrediu začína už pri tých najmenších a menej podstatných veciach. Napríklad pečiatkou na vašom stole. Výroba pečiatkového štočku pre bežné drevené a samonamáčacie pečiatky je veľkou záťažou pre životné prostredie. Výsledkom tejto produkcie je tvorba a množstvo nebezpečného odpadu. Pri spracovaní sú použité škodlivé chemikálie ako je vývojka a ustáľovač. Vzduch je znečistený jedovatými parami, prachovými časticami. Celý proces je veľmi energeticky náročný.

Aj malá zmena je zmenou, začnite pri svojej pečiatke! Hi-tech technológia modico® je založená na báze osvitu. Výroba pečiatky neprodukuje žiadne jedovaté škodliviny ani odpady. Technológia modico® šetrí energiu a umožňuje výrobu vašej pečiatky v priebehu niekoľko málo minút a to bez chemikálií a ekologickaj záťaže. “Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva!”, hovorí jedno príslovie. Urobte niečo pre vašu budúcnosť a chovajte sa uvedomelo. Nákupom pečiatky modico® podporíte ekológiu a získate stáleho a užitočného pomocníka na každý deň.

Jazyk / Language »
Shopping cart close